Відкриті уроки

Відкритий урок з фізики

В рамках проведення декади природничо- математичних дисциплін у ДНЗ ” Крижопільський професійний будівельний ліцей” 21 листопада2023 року викладач  Перевертана Галина Миколаївна провела відкритий урок на тему: ” Сила. Закони Ньютона.” ( Підсумковий урок). На уроці було запропоновано учням опрацювати різноманітні інтерактивні вправи: ” Ланцюжок запитань”, “Встанови відповідність”, ” Із півслова- слово”, ” Бачено- небачено”, ” Так- ні”, ” Асоціативний кущ”, ” Мікрофон”. Це сприяло до активізації пізнавальної діяльності учнів й спонукало їх до творчої роботи.

У ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” зі здобувачами освіти 33 групи викладачем Діаною Скорук був проведений відкритий урок на тему: «Сучасні екологічні проблеми у світі та Україні». Метою уроку було поглиблення знань учнів з основних екологічних проблем, виховання відповідальності за природу як національну, загальнолюдську цінність, та принципи природокористування.

21 листопада 2023 року у ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” викладачем української мови і літератури Кошовою Н. М. було проведено відкритий урок з української літератури в групі електрогазозварників на тему: “Загальнолюдські мотиви й гуманістичні цінності в повісті О. Турянського “Поза межами болю””. Учні охарактеризували героїв повісті, дослідили складнощі першої світової війни, відчули гуманістичний пафос, зрозуміли глибину поставлених проблем у творі.