Ефективна підготовка до співбесіди з роботодавцем
Немає нічого практичнішого за добру теорію
Курт Левін
Співбесіда з роботодавцем – це вирішальний крок на шляху до омріяного працевлаштування, тому 24 травня 2023 року у рамках Тижня професійної освіти в Україні у ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» практичний психолог Обертайло Леся Юріївна провела навчальний тренінг для здобувачів освіти на тему: «Ефективна підготовка до співбесіди з роботодавцем».
Метою заходу було набуття здобувачами освіти корисних теоретичних та практичних навичок під час проходження співбесіди, навчитися, як правильно підготуватися до проходження співбесіди та наскільки є важливим вміти чітко формулювати власні думки та аргументувати власну точку зору. Під час заходу здобувачі освіти формували навики soft skills, самопрезентації та навчалися створювати власне резюме.
Зокрема, в процесі роботи були розглянуті такі питання:
– які бувають види співбесід;
– як поводитися у разі виникнення «незручних запитань»;
– що таке «стресове інтерв’ю»;
– чи потрібно відразу запитувати про розміри заробітної плати;
– як приборкати хвилювання та дивитися в очі співрозмовнику;
– яку роль відіграє зовнішній вигляд під час співбесіди.
![photo_2023-05-29_11-05-09](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-05-09-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-05-10 (2)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-05-10-2-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-05-10 (3)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-05-10-3-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-05-10](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-05-10-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-05-11 (4)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-05-11-4-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-05-11](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-05-11-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-05-11 (2)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-05-11-2-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-05-11 (3)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-05-11-3-150x150.jpg)
Тренінг - Оберіть собі роботу по душі
“Оберіть собі роботу по душі, і Вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті” – так говорив стародавній мудрець і китайський філософ Конфуцій. У рамках Тижня професійної освіти у ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” було проведено тренінг “Мій вибір, моя професія, моє майбутнє” класним керівником групи 13 за спеціальністю “Електрослюсар з ремонту електричних машин, електрозварник ручного зварювання” Василишиною М. В.
У процесі заходу здобувачі освіти ознайомилися з історією виникнення своєї спеціальності, активізували та розширили знання про різноманітний світ обраної професії, обмінялися думками, ідеями щодо актуальності та доцільності свого вибору.
Учні виконували практичні вправи та завдання, в ході яких мали можливість успішно знаходити рішення з різних питань, актуалізувати проблеми успішного вибору професії, продемонструвати правильність та здатність реалізувати себе саме у цій професії, адже з кожним роком електрики стають все більш затребуваними та перспективними у сучасному суспільстві.
![зображення_viber_2023-05-30_14-10-59-769](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-30_14-10-59-769-150x150.jpg)
![зображення_viber_2023-05-30_14-11-13-107](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-30_14-11-13-107-150x150.jpg)
![зображення_viber_2023-05-30_14-11-25-775](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-30_14-11-25-775-150x150.jpg)
![зображення_viber_2023-05-30_14-11-37-338](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-30_14-11-37-338-150x150.jpg)
![зображення_viber_2023-05-30_14-11-49-141](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-30_14-11-49-141-150x150.jpg)
![зображення_viber_2023-05-30_14-12-01-807](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-30_14-12-01-807-150x150.jpg)
![зображення_viber_2023-05-30_14-12-14-439](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-30_14-12-14-439-150x150.jpg)