Виховна робота

210 років Кобзарю

З огляду на важливість належного відзначення 210-річчя від дня народження видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка студентами Харківської академії дизайну і мистецтв  було виготовлено ряд інформаційних матеріалів (макети зовнішньої реклами, візуальні матеріали для поширення в соціальних мережах): Лого — Ротченкова Анна Андріївна; Айдентика — Тимошенко Аліна Андріївна, Капустіна Анастасія Василівна; Анімація — Клименко Софія Михайлівна.

Євроінтеграція

Виховні години “Ми громадяни Європи”, “Співпраця Європейського Союзу та України”: виконано.

Відеолекторій “Історія створення Європейського Союзу”: виконано.

Віртуальна “Подорож країнами Європи”: виконано.

 

 

Конкурс малюнка “Чарівна Європа”: грудень-лютий.

Тематична книжкова викладка “Географічний центр Європи”: виконано.

 

 

День пам'яті жертв голодомору

ГОЛОДОМОР – 1932-1933 РОКІВ – БІЛЬ СЕРЦЯ ВСІЄЇ УКРАЇНИ!
Голодомор – злочин геноциду проти Українського народу.
Голодомор став найбільшою трагедією за всю історію українського народу. За масштабом, жорстокістю, цинізмом і організованістю з боку влади та наслідками для майбутніх поколінь він не має аналогів в історії людства.
У Державному навчальному закладі «Крижопільський професійний будівельний ліцей» до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. викладачем історії України Наталією Скаженюк був проведений вечір – реквієм «Голодомор – біль душі й пам’ять серця». Метою заходу було ознайомлення здобувачів освіти з жахливими фактами геноциду окупаційної влади проти українського народу, викликаючи жаль, співчуття, обурення і ненависть до катів, поглиблювати розуміння цінності свободи й незалежності України, а також особистої критичності кожного громадянина до її закріплення і зміцнення, щоб ніколи не повторились репресії, голодомори, нехтування правами людини.Отож, нехай у кожному місті й селі, в кожній оселі, в кожній родині схилять голову перед пам’яттю невинно-убієнних голодом – геноцидом, поставлять свічку перед образом Божим і помоляться за їхні душі.

Вітаємо переможницю!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ!
Нещодавно проходив обласний творчий марафон патріотичних постерів-мотиваторів «Будь українцем: читай, думай, спілкуйся українською!» для здобувачів освіти, членів бібліотечних активів, гуртків та об’єднань, бібліотечних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області в межах відзначення Дня української писемності та мови, 225-річчя з часу видання «Енеїди». На розгляд журі було подано 22 постера-мотиватора у різних номінаціях.
Бібліотекарка ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» Тетяна Лісоволик виборола ІІ місце у номінації «Енеїда» Котляревського – скарбниця народної української мови (постер присвячений 225-річчя з часу видання «Енеїди»).
Дирекція ліцею вітає Тетяну Петрівну та бажає феєрії яскравих вражень, позитивних емоцій. Нехай ця перемога не буде останньою, нехай кожне ваше старання і наполеглива праця обов’язково призведе до призових місць і заслужених нагород.

Вітаємо переможців

І ЗНОВУ ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
У листопаді-грудні 2023 року Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів провів обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». У заході прийняли участь 89 здобувачів освіти із 27 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. На розгляд журі було представлено 37 краєзнавчо-дослідницьких робіт. Серед учасників даної експедиції були педагоги та здобувачі освіти ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей».
У номінації «Географія рідного краю» нагороджені дипломом І ступеня здобувачі освіти 32 групи (Кв’ятковський Ярослав, Підлубна Діана, Щербата Анастасія), керівники дослідницької групи: Валентина Лупол (заступник директора з виховної роботи), Діана Скорук (викладач географії) за роботу «Сторінками життя Крижополя».
Диплом ІІ ступеня у номінації «Духовна спадщина мого роду» виборола дослідницька група здобувачів освіти 11 групи (Булич Діана, Мрачковська Ілона, Шаман Дмитро) під керівництвом Наталії Скаженюк (викладача історії України) за роботу «Тернистий шлях Войцеха Дажицького».
Дирекція ліцею щиро вітає переможців конкурсу. Нехай збудуться усі ваші мрії, здійсняться всі плани! Нехай життя буде сповнене щастя, добра і тепла! Це у черговий раз є доказом того, що терпіння й труд усе перетруть, а в цьому випадку й досягнуть позитивного результату!

Танцювальний колектив юність

А «ЮНІСТЬ» ГОВОРИТЬ МОВОЮ ТАНЦЮ…
Танець – це жива мова, якою говорить зразковий танцювальний колектив «Юність» ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей». Для того, щоб життя здобувачів освіти було цікавішим та змістовнішим, у ДНЗ
«Крижопільський професійний будівельний ліцей» працює танцювальний гурток «Юність». Безмірне почуття радості, любові до життя, зачарованість існуванням, охоплюють танцюючу душу учня нашого навчального закладу. Танцювальний колектив почав писати свою книгу життя під керівництвом Галини Іванівни Роздорожнюк ще у 2006 році. І по сьогоднішній день ця талановита, енергійна, неповторна жінка плідно працює на ниві хореографічного мистецтва. Колектив приймав участь у обласному конкурсі патріотичної пісні і танцю «Моя Україна – святая земля, у сяйві геройської слави» до Міжнародного дня студента для здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної освіти) області. У заході взяли участь 279 здобувачів освіти з 26 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Наш танцювальний колектив нагороджений дипломом І ступеня у номінації «хореографічний жанр»: стилізований народний танець.

Подяка від селищної ради

УСЕ ДЛЯ ФРОНТУ! УСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ!
Під таким гаслом колектив та здобувачі освіти ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» продовжують свою волонтерську діяльність. За 651 день російсько-української війни ми зібрали 390770 грн. на які закуповували продукти для випічки, консервації, їжі домашнього приготування; солодощі, засоби особистої гігієни, теплий одяг, ліки. Також надали грошову допомогу ЗСУ на придбання 3 автівок, тепловізор, дрон, зарядні пристрої. На цьому не зупиняємося! За нашу допомогу ЗСУ з перших днів війни ми отримали подяку від селищного голови Володимира Василишена.

Екскурсії для дітей

У ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» уже стало доброю традицією відвідування Меморіального музею Данила Заболотного де народився, жив і знайшов вічний спочинок видатний український учений, знаний у всьому світі. З метою формування національної свідомості, любові до рідного краю, свого народу, прищеплення шанобливого ставлення до культури, забезпечення духовної єдності поколінь ,вивчення пам’яток та життя відомих людей рідного краю викладач історії України (класний керівник 12 групи) Тетяна Пустовіт щороку зі здобувачами освіти ліцею організовує екскурсію до даного музею. А також зі своїми вихованцями доглядає місце спочинку нашого Героя — пілота Української Галицької армії поручника Фелікса Шепаровича та могилу невідомого загиблого машиніста.

7 кольорів щастя

ЩАСТЯ – СТАН ДУШІ…
У ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» 28 листопада 2023 року класним керівником 22 групи Людмилою Балан був проведений круглий стіл на тему: «Сім кольорів щастя». Метою виховного заходу було розширення уявлення підлітків про те, що кожна людина – творець свого щастя; допомогти їм зрозуміти, що означає бути людиною; виховувати почуття любові до рідного краю, своєї сім’ї. Присутні мали змогу ознайомитися із сімома кольорами щастя: життя, яке подарувала нам мати; наша сім’я; прекрасна країна – Україна; краса й добро; природа, бачити велич нашої природи, милуватися нею; знання, які є для нас скарбом.

День гідності та свободи

Я пишаюсь тобою, мій рідний народе,
Бо заради Вкраїни, за гідність й свободу,
Прості люди безстрашно опліч устали,
Проти звірства і хамства влади повстали.
Вони кулі ловили палкими серцями,
І посмертно для інших стали взірцями…
21 листопада 2023 року у ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» до державного свята – Дня Гідності і Свободи та з метою формування у здобувачів освіти ціннісного ставлення до України; прав та свобод людини, європейського вибору українців; розвитку почуття національної самосвідомості та громадянської активності; виховання патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину було проведено ряд заходів:
– заступником директора з виховної роботи Валентиною Лупол проведено флеш моб «Нескорена країна – Україна!»;
– викладачем історії України Тетяною Пустовіт – історичну годину «Революція гідності: як це було…»;
–  бібліотекарем ліцею Тетяною Лісоволик – патріотичну годину – погляд в історію «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе навіки!».
ВІРИМО У ПЕРЕМОГУ! АДЖЕ УКРАЇНА – ВІЛЬНА ТА НЕСКОРЕНА КРАЇНА, ГІДНА БУТИ НАЙВЕЛИЧНІШОЮ ТА СИЛЬНОЮ ЄВРОПЕЙСЬКОЮ ДЕРЖАВОЮ!

День студента

СТУДЕНТИ – ОКРЕМА КАТЕГОРІЯ ЛЮДСТВА!
День студента – це свято, яке не знає національностей і віку, це свято, коли на всій нашій неосяжній планеті у цей день святкують і веселяться представники  студентства
У пошуках, навчанні і труді.
Від першого дзвінка і до останнього
Пора найкраща в нашому житті.
Студентство – це невичерпне джерело талантів, багато з яких сховані в гуртожитку. Жила до цього людина і не знала, що вона може співати, танцювати, малювати й смачно готувати. 17 листопада – Міжнародний день студента. Отож, розкрили свої таланти здобувачі освіти ДНЗ «Крижопільський ПБЛ» у святковій шоу програмі присвяченій до цього прекрасного свята. Учасники зразкового танцювального колективу «Юність» під керівництвом художнього керівника Галини Роздорожнюк й вокального гуртка під керівництвом Валентини Чайковської та Івана Бурденюка  підготували прекрасні святкові номери та подарували чудовий настрій  учнівському колективу й працівникам ліцею.
Студентські роки серйозні й веселі, швидкоплинні та незабутні. Зумійте за цей час почерпнути щонайбільше знань, і нехай студентське життя залишиться для вас лише в добрих спогадах.
Зі святом вас, шановне студентство!

Мовний вечір

МОВА – ВТІЛЕННЯ ДУМКИ. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за багатство мови…
Під таким гаслом у ДНЗ «Крижопільський ПБЛ» класний керівник 31 групи Тетяна Шмиговська зі своїми вихованцями провела усний журнал на тему: «Мова – то душа народу!».

Всесвітній день добра

НЕ ЗАЛЕЖИТЬ ДОБРОТА ВІД ЗРОСТУ,
НЕ ЗАЛЕЖИТЬ ДОБРОТА ВІД ВІКУ.
ДОБРОТА З РОКАМИ НЕ СТАРІЄ,
ДОБРОТА ЯК СОНЦЕ ГРІЄ!
У ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» до Всесвітнього дня доброти майстер виробничого навчання 21 групи Наталія Григорівна Косенко провела усний журнал на тему: «Раз добром зігріте серце вік не прохолоне!». Виховний захід був проведений з метою допомогти здобувачам освіти зрозуміти, що значить бути добрим, що лежить в основі доброти, доброго вчинку; розвитку бажання робити добро, бути милосердним, уміти співчувати; формування свідомого ставлення до людських чеснот. Адже ВРЯТУЄ СВІТ ЛИШ ДОБРОТА!

ЗДОРОВ’Я – НЕ ВСЕ, АЛЕ ВСЕ БЕЗ ЗДОРОВ’Я – НІЩО!


Під таким гаслом у ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» вихователем гуртожитку №2 Антоніною Володимирівною Лозінською проведений усний журнал на тему: «Серйозно про несерйозне!». Виховний захід підготовлений та проведений з метою пропагування здорового способу життя; викликати у здобувачів освіти негативне ставлення до вживання наркотиків, алкоголю та паління, які завдають великої шкоди здоров’ю людини; формування вміння сприймати оцінку своїх учинків іншими і наводити приклади такої оцінки; виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, уміння самооцінювати їх; спонукати вихованців до роздумів, адже вибір залежить від тебе самого.

Вечір пам'яті М.Рильського та М.Коцюбинського

Глибоким зором і пером тонким
Він слугував народові своєму,
Боліючи душею разом з ним.
Життя і кров, а не сюжет і тему
Він залишив на білих сторінках —
І слів його не обернуть на прах.
Писав Максим Рильський про Михайла Коцюбинського.
Віра в людей, у добре і прекрасне — як її не вистачає у наш час, складний, суперечливий та жорстокий… Не вистачає так само, як свіжого повітря або чистої води у екологічно забрудненому середовищі. Може, саме тому варто, як до цілющого джерела, припасти до сторінок наших класиків, серед яких посідає гідне місце великий український письменник – великий сонцепоклонник – Михайло Михайлович Коцюбинський.
Кажуть, що письменник творить власний світ.
Любов та прагнення до світла, ненависть до усього темного у людській душі, пристрасні пошуки гармонії у світі хаосу та прекрасного серед повторного — ось що характеризує Коцюбинського як письменника і людину.
У ці осінні дні бібліотекар ліцею Лісоволик Тетяна Петрівна провела літературну світлицю «Чарівник українського Слова»,
підготувала книжкову виставку “Великий сонцепоклонник”

Вечір кухарів

Спеціальність є смачна
Серед всіх професій:
Розбиратись у супах
Прянощах і спеціях.
Всі ми любимо рулети,
Сливи у компоті.
Як згадаємо котлети,
— Аж слина у роті.
Ходить пан цей у халаті,
Має глечики пузаті,
Всі рецепти знає,
Ковпак одягає…
Існують сучасні професії і ті, які давно втратили свій сенс. Однак є професії, на які завжди буде попит. До таких професій належить кухар. Адже приготування смачної, апетитною і вишуканої їжі дано далеко не кожній людині. Тому кухарі не тільки годують людей, але і дарують їм гарний настрій та естетичне задоволення красивими стравами. У ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» до Міжнародного дня кухаря майстром виробничого навчання 11 групи Людмилою Михайлівною Балюк та класним керівником і викладачем спецдисциплін по професії «Кухар, кондитер» Марією Іванівною Мороз проведений виховний захід «Подорож професією «Кухар»». Метою заходу було формування у здобувачів освіти свідомого ставлення до обраної професії. Присутні мали змогу подорожувати цікавими зупинками: «Міжнародний день кухаря», «Історія професії «Кухар», «Переваги та недоліки професії «Кухар», «Цікавинки про «смачну» професію». Переглядали цікаві відеоролики, відеокліпи пісень про смачні українські страви, презентації, фрагменти кінофільмів, мультфільмів про кухарську справу. Учасники приймали участь у різноманітних конкурсах та вікторинах. Переможці отримали солодкі призи. Усіх присутніх частували варениками, які були виготовлені руками учнів 11 групи – майбутніми кухарями. Це було справжнє кухарське свято.

Історія Українського народу

Улюблена Богом перлина
Для всіх українців одна
Козацька моя Україна
Хлібів золотих сторона
Негодами лютими бита
Віками ти йшла до мети
Тобі в небі зорею світити
І волю і долю знайти
В історії нашого народу є багато героїчних сторінок, але найцікавіша – це історія запорізького козацтва. З метою виховування у здобувачів освіти правильного ставлення та любові до історії українського народу; розширення знання учнів про історію славного українського козацтва, Запорозької Січі у ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» майстром виробничого навчання 12 групи Грубою Тетяною Петрівною була проведена історична година «Ваша слава житиме у віках». Згадали про те, як зародилась Січ, як козаки боронили рідну землю, гинули за Неньку Україну, про славних гетьманів нашого волелюбного народу.

У СВІТІ ЗАВЖДИ Є ДОБРО І ЗЛО, ЯК БІЛЕ Й ЧОРНЕ, ТЕПЛЕ І ХОЛОДНЕ…


Класним керівником 25 групи Галиною Миколаївною Перевертаною проведено годину роздумів «Немає вищої святині, ніж чисте слово доброти», а вихователем гуртожитку №2 Любов’ю Дмитрівною Цибуляк підготовлена та проведена година добра на тему: «Той хто добра людям бажає, той і собі має». Метою даних заходів було головне, щоб кожна людина зрозуміла всім єством, збагнула розумом і серцем, що у світ треба нести доброту, тепло, світло, щоб більше у ньому стало щастя і радості, і не можна нікому ніколи робити зла, щоб менше стало сліз, біди і горя. Дитині з раннього віку необхідно зрозуміти, які її дії приносять радість і щастя іншим, а які несуть кривду і незадоволення. І про це потрібно постійно говорити, наголошувати, щоб з’явилися стійкі переконання, що у світ треба нести добро, любов, щастя і радість, і завжди жити з добротою в серці. Адже добра людина — це неначе сонце, що несе людям світло і тепло, а значить щастя і радість.

ЇЖА – ДЖЕРЕЛО ЗДОРОВ’Я!


З метою розширення уявлення учнів про їжу, корисну для здоров’я; ознайомлення з принципами здорового харчування; розуміння, що повноцінне харчування – це шлях до здоров’я; виховування культури харчування, пропаганди здорового способу життя серед учнів; визначення залежності здоров’я людини від впливу на нього продуктів харчування; виховання прагнення берегти своє здоров’я, як найдорожчий скарб, вести здоровий спосіб життя у ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» майстер виробничого навчання 31 групи Валентина Семенівна Зленко провела зі своїми вихованцями годину спілкування «Шкідлива та здорова їжа». Учасники заходу мали змогу переглянути цікаві відеоролики,  презентацію про вплив шкідливого харчування на підлітків, було використано вікторини та різні  тести на дану тематику.

День працівника освіти

Зі святом, дорогі наші наставники!

Під таким гаслом здобувачі освіти  та члени гуртків художньої самодіяльної творчості ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей”  29 вересня 2023 року привітали колектив ліцею з Днем працівника освіти та своїми талантами подарували святковий настрій усім присутнім.

Козацькі розваги

26 вересня 2023 року у ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» до Дня Захисників та Захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці керівником фізичного виховання Кудрявих Сергієм Олександровичем та викладачем фізкультури Бурденюком Іваном Васильовичем серед здобувачів освіти проведено загальноліцейне спортивно-розважальне свято «Козацькі розваги». Учасники дійства мали змогу показати свою спритність, витривалість, винахідливість. Переможці були нагороджені солодкими призами.

Всесвітній день прибирання

«Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».

Під таким гаслом 16 вересня 2023 року відбулася акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», яка проходить щороку в третю суботу вересня та об’єднує мільйони учасників.  Працівники та здобувачі освіти ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» теж долучилися до даної акції. Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу природу, ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Молодь та громадяни об’єднавшись разом тримають екологічну оборону.

Свято осені

Осінь щедра на подарунки: листя, квіти, насіння, плоди, овочі та фрукти. І цими дарунками 20 вересня 2023 року разом зі своїми наставниками скористалися здобувачі освіти  ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” під час проведення Свята осені для створення креативних, творчих робіт. Кожна група представила свої композиції і кожна з них тішила око усіх присутніх на конкурсі своєю неповторністю.

День знань!

День знань – незабутнє свято!

Традиційно, по-родинному пройшов День знань у ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей», який сповістив здобувачів освіти, батьків та педагогів про початок нового навчального року та об’єднав їх у дружну ліцейну родину. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів в усіх починаннях.

ВИШИВАНКА - ЦЕ СИМВОЛ ЄДНОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІІ! ЦЕ НАЦІОНАЛЬНА СВЯТИНЯ!

У день вишиванки 18 травня 2023 року у ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” був проведений флеш моб “Одягни вишиванку!”. У це день символ здоров’я і краси, щасливої долі та родинної пам’яті, любові і вірності одягнув наш дружній колектив ліцею.

УСЕ ДЛЯ ФРОНТУ, УСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ!

Під таким гаслом з перших днів війни працює на волонтерському фронті колектив ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей”. Дану волонтерську роботу висвітлила заступник директора з виховної роботи Валентина Михайлівна Лупол, яка у рамках обласного конкурсу на кращу експозицію «Україна – нездоланна! Тернистий шлях до нашої Перемоги», присвяченого величному Подвигу Українського народу у боротьбі з російськими окупантами, серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти у номінації “Подвиг волонтерського фронту” створила експозицію на тему: “Усе для фронт, усе для перемоги!”

Експозиція "Україна - нездоланна! Тернистий шлях до нашої перемоги"

Вже дев’ятий рік поспіль Україна вшановує пам’ять тих, хто помер в Другу світову війну, разом з США та Європою – 8 травня. Це важливий для кожної людини день, який відрізняється сильним символізмом. Пам’ять – означає, що ми пам’ятаємо тих, хто поклав своє життя в період від 1939 до 1945 року. Примирення – символ того, що всі країни повинні об’єднатися разом. 08 травня 2023 року у ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” заступником директора з виховної роботи Валентиною Лупол та вихователем гуртожитку Антоніною Лозінською у рамках обласного конкурсу на кращу експозицію
«Україна – нездоланна! Тернистий шлях до нашої Перемоги», присвяченого величному Подвигу Українського народу у боротьбі з російськими окупантами,
серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти було створено експозицію
вшанування пам’яті загиблих Героїв “Вони загинули, щоб жила Україна”. Разом з усім мирним світом помолимося за воїнів, які захищали та захищають Україну від ворогів

ЛЮДИНІ НЕОБХІДНА ДОБРОТА, ЯК ПТАХУ НЕБО, КОЛОСУ ВОДА...

19 квітня 2023 року з метою виховання в учнів любові та поваги, шанобливого ставлення до людей; навчання критично ставитися до своїх вчинків та вчинків близьких людей, розвивати почуття ніжності, доброти, чуйності, милосердя у ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” майстер виробничого навчання 21 групи Зленко Валентина Семенівна провела годину відкритих думок “Краса душі, краса любові – найвища на землі краса”.

МАЛЕНЬКЕ ДИВО НА ДОЛОНІ - ПИСАНКА

“МАЛЕНЬКЕ ДИВО НА ДОЛОНІ – ПИСАНКА” під такою назвою 13 квітня 2023 року бібліотекар ДНЗ “Крижопільський ПБЛ” Тетяна Петрівна Лісоволик провела народознавчу годину присвячену Великодню. Також Тетяна Петрівна проводила майстер- клас пасхальних композицій. На захід була запрошена  Малко Людмила Миколаївна ( учителька Ліцею №1 смт. Крижополя), яка провела зі здобувачами освіти ліцею майстер – клас “Розмалюю писанку”.

Цінуй життя

“Не можна додати більше днів у своє життя, але можна додати більше життя у свої дні” – так говорив норвезький психолог Н. Пезешкіан. Тому з метою аналізу про швидкоплинність часу 12 квітня 2023 року було організовано годину спілкування у ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” на тему “Цінуйте кожну мить життя”, яку провела класний керівник групи №21 Шмиговська Тетяна Анатоліївна.
У процесі заходу здобувачі освіти ознайомилися з історією виникнення годинників, з технологією вимірювання доби, обговорили актуальні причини браку часу, переглянули відеоролик про секрети довголіття.
Практичний психолог ліцею Обертайло Леся Юріївна надала  рекомендації щодо ефективної організації режиму дня та продуктивного планування своєї діяльності. Здобувачі освіти виконували практичні вправи, що дозволяють сформувати відповідні навики щодо  розприділення часу для відпочинку, уникання фізичного та емоційного перенапруження.
Любіть життя! Хай кожен наступний день буде для вас дарунком, приймайте його із вдячністю, даруйте своїм рідним підтримку та тепло. І пам’ятайте, шукайте не час, а себе в часі.

Всесвітній тиждень грошей

У рамках Всесвітнього тижня грошей з метою підвищення фінансової обізнаності, яка підкреслює важливість того, щоб молоді люди з раннього віку були фінансово обізнаними, поступово опановували навички, здобували знання, формували менталітет і поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового процвітання і фінансової стійкості 11 квітня 2023 року  у ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” класний керівник 22 групи Оксана Михайлівна Підлубна підготувала та провела інтелектуальну вікторину «Фінанси правлять світом, а ми управляємо фінансами!»

Поезія - це завжди неповторність...

ПОЕЗІЯ – ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНІСТЬ! З метою відродження славних традицій нашого народу, щоб  лунали передзвони минулого, сьогодення і майбуття, щоб поетичні перлини з новою силою зазвучали     06 квітня 2023 року у ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” викладачем української мови та літератури Наталією Миколаївною Кошовою на  тему: “Поезія – чарівна скрипка в чудовому оркестрі літератури” був проведений вечір-зустріч з талановитою людиною, поеткою нашого рідного краю і просто чарівною жінкою Наталією Іванівною Струтинською. Учасники заходу мали змогу  познайомитися з прекрасним поетичним рядками  Наталії Іванівни. Також на захід була запрошена Ліна Миколаївна Слободян (бібліограф-краєзнавець Головної бібліотеки КЗ “Публічна бібліотека Крижопільської селищної ради”, яка представила здобувачам освіти книжкову викладку “Магічний ктристал поетичного слова”.

Бережімо здоров'я

03 квітня 2023 року класним керівником 13 групи ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» Василишиною Майєю Василівною проведено інтелектуальну гру-вікторину «Бережімо своє здоров‘я!». Вікторина була проведена у вигляді цікавих турів. Наприклад, «Я здоров‘я бережу, сам собі допоможу», «Доповни прислів‘я», «Анограма», «Так», «Ні», «Цар гори», у яких здобувачі освіти залюбки приймали участь та були активними.

Корисна та здорова їжа

30 березня 2023 року У ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” класний керівник 12 групи Балан Людмила Олександрівна зі своїми вихованцями провела усний журнал на тему: “Корисна та здорова їжа”. Кожна сторінка журналу мала свою родзинку та переносила учасників заходу у “світ здорового харчування”.

Платформа "Мрія"

02 березня 2023 року відділ протидії кіберзлочинам у Вінницькій області презентував електронну платформу «Мрія», основною метою якої є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам в мережі Інтернет. Педагогічний колектив та колектив здобувачів освіти ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” долучилися до онлайн перегляду проєкту. Інспектор ВПК, старший лейтенант поліції Марина Задвернюк провела роз‘яснювальну роботу, щоб убезпечити дітей від деструктивних рухів та їх впливу, про підривну діяльність низки телеграм каналів. Розповіла про алгоритм дій у випадку виявлення негативних сайтів, заявила про те, що існують чат-боти, які приймають заявки та блокують такі сайти, коли система перевантажена скаргами. Дала посилання, за яким можна знайти платформу та Qr-код, де можна допомогти нашій Кіберполіції боротися з кіберзлочинами.
Дякуємо організаторам заходу за допомогу в захисті наших дітей від неякісної інформації в Інтернеті.

День пам'яті Т. Г. Шевченка

209 років з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка … У ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» викладачем української мови та літератури Кошовою Н. М. була проведена година пам‘яті «Ми чуємо тебе , Кобзарю, крізь століття». Участь у заході приймали як здобувачі освіти так і педагоги.

Міжнародний екологічний конкурс "ЕкоМир"

До скарбнички перемог ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” додала Дипломом І ступеня викладачка біології Скорук Діана Леонідівна, яка стала переможцем у Міжнародному екологічному конкурсі “ЕкоМир” у номінації “презентація” на тему: “Екологічні проблеми Крижопілля”.

Всеукраїнський фестиваль "Розстріляна молодість"

ТАК ТРИМАТИ! Дирекція та педагогічний колектив ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” щиро вітає переможців Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів України “Розстріляна молодість”- до Дня Героїв Небесної Сотні у номінації “Кіномистецтво”. Ними стали: здобувач освіти ІІІ курсу 35 групи Павло Ковальчук та практичний психолог Оберлайло Л.Ю. і викладач Шмиговська Т.А.

День Українського Добровольця

14 березня в Україні вшановували добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну. У ДНЗ “Крижопільский професійний будівельний ліцей” теж вшанували хоробрих чоловіків і жінок, які ризикують своїми життями заради нашої Батьківщини. Вихвателі Барабаш Тетяна Веніамінівна та Вівчарук Ольга Олександрівна зі своїми вихованцями підготували та провели годину патріотизму “Нескорені”.

Співпраця з поліцією

22.03.2023 року в ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» з метою обговорення актуальних проблемних питань підліткового віку, а саме: негативний вплив деструктивних субкультур на свідомість підлітків, кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх, профілактика шкідливих звичок та формування здорового способу життя був проведений просвітницько-профілактичний виховний захід серед здобувачів освіти за участі поліцейських офіцерів громади Томашенка Олега Андрійовича та Онищука Миколи Івановича.