Виховна робота

ВИШИВАНКА - ЦЕ СИМВОЛ ЄДНОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІІ! ЦЕ НАЦІОНАЛЬНА СВЯТИНЯ!

У день вишиванки 18 травня 2023 року у ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” був проведений флеш моб “Одягни вишиванку!”. У це день символ здоров’я і краси, щасливої долі та родинної пам’яті, любові і вірності одягнув наш дружній колектив ліцею.

УСЕ ДЛЯ ФРОНТУ, УСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ!

Під таким гаслом з перших днів війни працює на волонтерському фронті колектив ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей”. Дану волонтерську роботу висвітлила заступник директора з виховної роботи Валентина Михайлівна Лупол, яка у рамках обласного конкурсу на кращу експозицію «Україна – нездоланна! Тернистий шлях до нашої Перемоги», присвяченого величному Подвигу Українського народу у боротьбі з російськими окупантами, серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти у номінації “Подвиг волонтерського фронту” створила експозицію на тему: “Усе для фронт, усе для перемоги!”

Експозиція "Україна - нездоланна! Тернистий шлях до нашої перемоги"

Вже дев’ятий рік поспіль Україна вшановує пам’ять тих, хто помер в Другу світову війну, разом з США та Європою – 8 травня. Це важливий для кожної людини день, який відрізняється сильним символізмом. Пам’ять – означає, що ми пам’ятаємо тих, хто поклав своє життя в період від 1939 до 1945 року. Примирення – символ того, що всі країни повинні об’єднатися разом. 08 травня 2023 року у ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” заступником директора з виховної роботи Валентиною Лупол та вихователем гуртожитку Антоніною Лозінською у рамках обласного конкурсу на кращу експозицію
«Україна – нездоланна! Тернистий шлях до нашої Перемоги», присвяченого величному Подвигу Українського народу у боротьбі з російськими окупантами,
серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти було створено експозицію
вшанування пам’яті загиблих Героїв “Вони загинули, щоб жила Україна”. Разом з усім мирним світом помолимося за воїнів, які захищали та захищають Україну від ворогів

ЛЮДИНІ НЕОБХІДНА ДОБРОТА, ЯК ПТАХУ НЕБО, КОЛОСУ ВОДА...

19 квітня 2023 року з метою виховання в учнів любові та поваги, шанобливого ставлення до людей; навчання критично ставитися до своїх вчинків та вчинків близьких людей, розвивати почуття ніжності, доброти, чуйності, милосердя у ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” майстер виробничого навчання 21 групи Зленко Валентина Семенівна провела годину відкритих думок “Краса душі, краса любові – найвища на землі краса”.

МАЛЕНЬКЕ ДИВО НА ДОЛОНІ - ПИСАНКА

“МАЛЕНЬКЕ ДИВО НА ДОЛОНІ – ПИСАНКА” під такою назвою 13 квітня 2023 року бібліотекар ДНЗ “Крижопільський ПБЛ” Тетяна Петрівна Лісоволик провела народознавчу годину присвячену Великодню. Також Тетяна Петрівна проводила майстер- клас пасхальних композицій. На захід була запрошена  Малко Людмила Миколаївна ( учителька Ліцею №1 смт. Крижополя), яка провела зі здобувачами освіти ліцею майстер – клас “Розмалюю писанку”.

Цінуй життя

“Не можна додати більше днів у своє життя, але можна додати більше життя у свої дні” – так говорив норвезький психолог Н. Пезешкіан. Тому з метою аналізу про швидкоплинність часу 12 квітня 2023 року було організовано годину спілкування у ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” на тему “Цінуйте кожну мить життя”, яку провела класний керівник групи №21 Шмиговська Тетяна Анатоліївна.
У процесі заходу здобувачі освіти ознайомилися з історією виникнення годинників, з технологією вимірювання доби, обговорили актуальні причини браку часу, переглянули відеоролик про секрети довголіття.
Практичний психолог ліцею Обертайло Леся Юріївна надала  рекомендації щодо ефективної організації режиму дня та продуктивного планування своєї діяльності. Здобувачі освіти виконували практичні вправи, що дозволяють сформувати відповідні навики щодо  розприділення часу для відпочинку, уникання фізичного та емоційного перенапруження.
Любіть життя! Хай кожен наступний день буде для вас дарунком, приймайте його із вдячністю, даруйте своїм рідним підтримку та тепло. І пам’ятайте, шукайте не час, а себе в часі.

Всесвітній тиждень грошей

У рамках Всесвітнього тижня грошей з метою підвищення фінансової обізнаності, яка підкреслює важливість того, щоб молоді люди з раннього віку були фінансово обізнаними, поступово опановували навички, здобували знання, формували менталітет і поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового процвітання і фінансової стійкості 11 квітня 2023 року  у ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” класний керівник 22 групи Оксана Михайлівна Підлубна підготувала та провела інтелектуальну вікторину «Фінанси правлять світом, а ми управляємо фінансами!»

Поезія - це завжди неповторність...

ПОЕЗІЯ – ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНІСТЬ! З метою відродження славних традицій нашого народу, щоб  лунали передзвони минулого, сьогодення і майбуття, щоб поетичні перлини з новою силою зазвучали     06 квітня 2023 року у ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” викладачем української мови та літератури Наталією Миколаївною Кошовою на  тему: “Поезія – чарівна скрипка в чудовому оркестрі літератури” був проведений вечір-зустріч з талановитою людиною, поеткою нашого рідного краю і просто чарівною жінкою Наталією Іванівною Струтинською. Учасники заходу мали змогу  познайомитися з прекрасним поетичним рядками  Наталії Іванівни. Також на захід була запрошена Ліна Миколаївна Слободян (бібліограф-краєзнавець Головної бібліотеки КЗ “Публічна бібліотека Крижопільської селищної ради”, яка представила здобувачам освіти книжкову викладку “Магічний ктристал поетичного слова”.

Бережімо здоров'я

03 квітня 2023 року класним керівником 13 групи ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» Василишиною Майєю Василівною проведено інтелектуальну гру-вікторину «Бережімо своє здоров‘я!». Вікторина була проведена у вигляді цікавих турів. Наприклад, «Я здоров‘я бережу, сам собі допоможу», «Доповни прислів‘я», «Анограма», «Так», «Ні», «Цар гори», у яких здобувачі освіти залюбки приймали участь та були активними.

Корисна та здорова їжа

30 березня 2023 року У ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” класний керівник 12 групи Балан Людмила Олександрівна зі своїми вихованцями провела усний журнал на тему: “Корисна та здорова їжа”. Кожна сторінка журналу мала свою родзинку та переносила учасників заходу у “світ здорового харчування”.

Платформа "Мрія"

02 березня 2023 року відділ протидії кіберзлочинам у Вінницькій області презентував електронну платформу «Мрія», основною метою якої є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам в мережі Інтернет. Педагогічний колектив та колектив здобувачів освіти ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” долучилися до онлайн перегляду проєкту. Інспектор ВПК, старший лейтенант поліції Марина Задвернюк провела роз‘яснювальну роботу, щоб убезпечити дітей від деструктивних рухів та їх впливу, про підривну діяльність низки телеграм каналів. Розповіла про алгоритм дій у випадку виявлення негативних сайтів, заявила про те, що існують чат-боти, які приймають заявки та блокують такі сайти, коли система перевантажена скаргами. Дала посилання, за яким можна знайти платформу та Qr-код, де можна допомогти нашій Кіберполіції боротися з кіберзлочинами.
Дякуємо організаторам заходу за допомогу в захисті наших дітей від неякісної інформації в Інтернеті.

День пам'яті Т. Г. Шевченка

209 років з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка … У ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» викладачем української мови та літератури Кошовою Н. М. була проведена година пам‘яті «Ми чуємо тебе , Кобзарю, крізь століття». Участь у заході приймали як здобувачі освіти так і педагоги.

Міжнародний екологічний конкурс "ЕкоМир"

До скарбнички перемог ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” додала Дипломом І ступеня викладачка біології Скорук Діана Леонідівна, яка стала переможцем у Міжнародному екологічному конкурсі “ЕкоМир” у номінації “презентація” на тему: “Екологічні проблеми Крижопілля”.

Всеукраїнський фестиваль "Розстріляна молодість"

ТАК ТРИМАТИ! Дирекція та педагогічний колектив ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” щиро вітає переможців Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів України “Розстріляна молодість”- до Дня Героїв Небесної Сотні у номінації “Кіномистецтво”. Ними стали: здобувач освіти ІІІ курсу 35 групи Павло Ковальчук та практичний психолог Оберлайло Л.Ю. і викладач Шмиговська Т.А.

День Українського Добровольця

14 березня в Україні вшановували добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну. У ДНЗ “Крижопільский професійний будівельний ліцей” теж вшанували хоробрих чоловіків і жінок, які ризикують своїми життями заради нашої Батьківщини. Вихвателі Барабаш Тетяна Веніамінівна та Вівчарук Ольга Олександрівна зі своїми вихованцями підготували та провели годину патріотизму “Нескорені”.

Співпраця з поліцією

22.03.2023 року в ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» з метою обговорення актуальних проблемних питань підліткового віку, а саме: негативний вплив деструктивних субкультур на свідомість підлітків, кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх, профілактика шкідливих звичок та формування здорового способу життя був проведений просвітницько-профілактичний виховний захід серед здобувачів освіти за участі поліцейських офіцерів громади Томашенка Олега Андрійовича та Онищука Миколи Івановича.