Методична робота

Педчитання 2024

Педагогічні читання – це одна з добрих традицій та неодмінна частина методичної роботи ліцею, що дозволяє просувати інноваційні ідеї в педагогіці, обговорювати актуальні проблеми освіти, сприяє розвитку професіоналізму педагогів, дозволяє забезпечувати високий професійний рівень педагогів.
Така форма роботи уже традиційна в нашому ліцеї під час зимових канікул. Не дивлячись на певні обмеження воєнного часу, педагогічні читання відбулися відповідно до плану роботи.
Протягом двох днів 11 та 12 січня 2024року педагоги підвищували свій методичний та фаховий рівень, знайомлячись з цікавими, креативними доповідями.
Педагогічні читання на тему « Простір творчих ідей» розпочала заступник директора з навчальної роботи Назаренко Т.І. підкресливши важливість і значення даної форми роботи для підвищення фахової майстерності педагогів та побажала всім плідної та творчої праці.

Педрада 2024

05.01.2024 в ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” відбулося засідання педагогічної ради

Порядок денний:

1. Аналіз виконання рішень попередньої педради.

2. Підсумки роботи педколективу структурного підрозділу с.Городківка за І семестр 2023-2024 н.р.

3.Аналіз навчально-виховної, виробничої та методичної роботи за І семестр 2023-2024 н.р.

Засідання атестаційної комісії від 15.11.2023

Порядок денний:

1.Про хід вивчення системи роботи педагогів, які атестуються членами атестаційної комісії.

Голова атестаційної комісії

2.Вироблення рекомендацій для окремих категорій педагогічних працівників, які атестуються.

Голова атестаційної комісії

3.Визначення форми звіту педагогів, які атестуються.

Секретар атестаційної комісії

Атестаційна комісія 06.10.2023

День української писемності

Рідна мова дається народові БОГОМ!

І сьогодні, як ніколи кожен із нас усвідомлює усю її значимість.

“Мова – надбання предків, наше багатство”.

Під такою назвою 26.10.2023 року у ДНЗ “Крижопільський професійний будівельний ліцей” було проведено літературний вечір присвячений Дню Української письменності та мови. Свято нагадало про давність української мови, яка є єдиною державною, про історію її абетки. Також залишилось у дитячих серцях тепло і радість від спілкування із письменником Миколою Івановичом Завальним, який презентував свої поетичні збірки, адже з любов’ю до рідного слова починається людина. Вірші торкнулися небес, торкнулись душі кожного, хто познайомився з його творчістю.

Педагогічна рада

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Педагогічна рада

       Сьогодення ставить перед освітою нові й нові виклики, Сучасній освіті необхідні професіонали здатні працювати в умовах швидкого зростання обсягів інформації, готові опановувати й упроваджувати інноваційні освітні технології, сприяти розвитку пізнавальних інтересів і творчих здібностей
       Важливу роль у вирішенні цієї проблеми відіграє атестація педагогів, що сприяє постійному розвитку їхньої професійної компетентності. Саме через атестацію долається розрив між здобутою раніше освітою та новими фаховими вимогами сьогодення.
24 лютого 2023р в ДНЗ « Крижопільський професійний будівельний ліцей» відбулося засідання педагогічної ради з порядком денним « Творчий звіт педагогів, які атестуються».
На цьому засіданні педагоги продемонстрували портфоліо своєї діяльності за міжатестаційний період.

Педагогічні читання

            Педагогічні читання – одна із традицій та невід’ємна частина методичної роботи нашого ліцею.
         Метою заходу є удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, оновлення інформаційного та методичного забезпечення навчально-виробничого та виховного процесу, впровадження нових технологій, форм і методів професійної підготовки учнів, сприяння творчому та професійному розвитку викладачів, майстрів виробничого навчання, поширення перспективного досвіду в педагогічній діяльності.
        Тема цьогорічних педагогічних читань: «Формування компетентностей учнів ПТНЗ на уроках теоретичного і виробничого навчання».
           З вітальним словом до учасників заходу звернувся директор ліцею Бурдейний Василь Миколайович, який висловив щирі побажання приємного спілкування та плідної праці.
        Провела захід заступник директора з НР Назаренко Т.І.
     Цьогорічні педагогічні читання пройшли на досить високому методичному рівні, викликали масу зацікавленості та обговорення, оскільки обрані теми були досить актуальними.

Творчі сходинки педагогів ліцею

Пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти , узагальненню інноваційного досвіду педагогів була присвячена виставка дидактичного матеріалу « Творчі сходинки педагогів ліцею», яка була проведена з 20 лютого по 3 березня 2023р.