Актуальні проблеми які виникають під час змішаної та дистанційної форми навчання
28 квітня 2023 року практичний психолог ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» Обертайло Леся Юріївна провела друге засідання психолого-педагогічного семінару з педагогічним колективом на тему: “Актуальні проблеми які виникають під час змішаної та дистанційної форми навчання”.
У процесі роботи були розглянуті проблемні питання здійснення психолого-педагогічної діяльності у період воєнного стану:
– як розвивати позитивну навчальну мотивацію серед здобувачів освіти під час змішаної та дистанційної форми навчання;
– проблеми, які виникають під час навчання в період воєнного стану;
– відчуття захищеності та безпеки здобувачів освіти. Правила безпеки під час повітряних тривог.
![photo_2023-05-29_11-28-54 (2)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-28-54-2-1-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-28-54](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-28-54-1-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-28-55 (2)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-28-55-2-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-28-55 (3)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-28-55-3-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-28-55](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-28-55-150x150.jpg)
Профілактика професійного вигорання
Психічне здоров’я педагога – одна з умов, яка забезпечує досягнення завдань освіти. Проте високе емоційне напруження, яке є постійним атрибутом педагогічної діяльності, може викликати порушення стійкості психічних функцій, цілісності особистості педагога, а отже, призводиити до зниження його психологічної адаптивностіі і навіть до соматичних захворювань. Професія педагога як така, що належить до стресогенних професій, ускладнюється дією багатьох негативних факторів, один з яких є емоційне вигорання.
Сьогодні одним із актуальних та важливих завдань у роботі практичного психолога є профілактика синдрому професійного вигорання педагогів. Тому 27.04.2023 року практичний психолог ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» Обертайло Леся Юріївна провела тренінг з педагогічним колективом на тему: «Екологія душі. Профілактика професійного вигорання». Метою заходу було ознайомлення педагогів з поняттям “професійне вигорання”, його основними причинами, симптомами та наслідками, формування навиків у педагогічних працівників таких як турбота про себе та власне здоров’я, підвищення самооцінки, їх впевненості у собі та власних силах, створення умов для психологічного розвантаження, надання дієвих рекомендацій щодо профілактики вигорання та стабілізації емоційного стану.
![photo_2023-05-29_11-27-42 (2)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-27-42-2-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-27-42 (3)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-27-42-3-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-27-42](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-27-42-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-27-43 (2)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-27-43-2-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-27-43 (3)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-27-43-3-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-27-43 (4)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-27-43-4-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-27-43](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-27-43-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-27-44 (2)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-27-44-2-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-27-44 (3)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-27-44-3-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-27-44 (4)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-27-44-4-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-27-44 (5)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-27-44-5-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-27-44 (6)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-27-44-6-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-27-44](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-27-44-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-27-45 (2)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-27-45-2-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-27-45](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-27-45-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-28-54 (2)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-28-54-2-150x150.jpg)
![photo_2023-05-29_11-28-54](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_11-28-54-150x150.jpg)
Попередження ПВК "Редан"
Немає сенсу робити вигляд, що проблеми не існує, тим паче, що діти вже можуть знати більше, ніж ми.
У лютому 2023 року в Україні зафіксований деструктивний молодіжний рух «РЕДАН», який все більше набирає популярності. Найкращою профілактикою захисту підлітків від негативного впливу таких об’єднань – це розвивати в них уміння приймати рішення самостійно. Для того, щоб сформувати таку навичку, важливо постійно спілкуватись з підлітками, питати їхню думку, надавати їм право вибору та право рішення. А також необхідно навчити підлітків говорити «ні», володіти різними формами відмови.
Тому з метою здійснення роз’яснювально-профілактичної роботи серед здобувачів освіти, їх батьків (законних представників), щодо недопущення випадків порушення громадського порядку неповнолітніми, участі у проросійських неформальних течіях практичний психолог ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» Обертайло Леся Юріївна провела семінар з педагогічним колективом на тему: «Що потрібно знати, щоб попередити ПВК «Редан».
У процесі роботи педагогічний колектив ознайомився з субкультурою ПВК “Редан”, історією виникнення, поширення в Україні з метою формування профілактичних заходів, щодо запобігання та протидії молодіжного угрупування на території навчального закладу.
![photo_2023-03-27_15-34-00 (4)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-27_15-34-00-4-300x176.jpg)
![photo_2023-03-27_15-34-00 (3)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-27_15-34-00-3-300x205.jpg)
![photo_2023-03-27_15-34-00 (2)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-27_15-34-00-2-300x183.jpg)
![photo_2023-03-27_15-34-00](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-27_15-34-00-300x166.jpg)
![photo_2023-03-27_15-33-59 (2)](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-27_15-33-59-2-300x192.jpg)
![photo_2023-03-27_15-33-59](https://krlicey.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-27_15-33-59-300x189.jpg)